Modelka

Hair again


HairAgain System Niechirurgiczny przeszczep włosów

Oszczędzasz z nami czas i pieniądze!

Współpraca z naszą firmą pozwala na zamówienie peruki z naturalnego, syntetycznego lub pół-syntetycznego włosa, a także systemu włosów, kosmetyków do pielęgnacji systemów włosów oraz niezbędnych akcesoriów bez wychodzenia z domu. Efektywna komunikacja online oraz błyskawicznie realizowane zamówienia maksymalnie skracają cały proces zakupowy. Co więcej, w trosce o klienta postanowiliśmy zminimalizować ilość formalności, aby klientki i klienci mogli cieszyć się naszymi produktami najszybciej jak to możliwe.

Warto podkreślić także, iż zapewniamy pełną dyskrecję, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż problemy z włosami są dla wielu osób rzeczą wstydliwą i krępującą.

Z myślą o naszych klientach opracowaliśmy także autorską procedurę, która pozwala stworzyć swój wymarzony Hair System niemalże od podstaw, dzięki określeniu długości, typu oraz koloru włosów z jakiego stworzony ma być produkt, a także materiału stanowiącego jego bazę. Jesteśmy pewni i gwarantujemy, że żadna inna firma nie daje swoim klientom tak dużych możliwości personalizacji systemu uzupełnień, jak my!

Ekstremalnie szybka realizacja zamówień

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak waży i istotny jest czas dla osób borykających się z problemem z włosami. Dlatego też skróciliśmy wszelkie formalności do koniecznego minimum, aby maksymalnie przyspieszyć czas realizowania zamówienia. Co więcej, istnieje możliwość przyspieszenia realizacji zamówienia na życzenie – cena takiej usługi wynosi 20% ceny wybranego produktu. Taka usługa skraca czas realizacji zamówienia do wyłącznie 8 tygodni oczekiwania.

Szeroki asortyment produktów i usług

Jako profesjonaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem, działamy na wszystkich płaszczyznach związanych z pielęgnacją włosów. Oferujemy wykonanie systemu włosów od podstaw, ale także naprawę i modyfikację produktów nabytych wcześniej – nawet tych od konkurencji.

W zakresie naszych usług znajduje się także fachowe doradztwo – pomagamy w wyborze odpowiedniego systemu włosów, przeprowadzamy poprzez proces personalizacji produktu. Nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy, którzy doskonale znają się na sztuce perukarskiej. Co więcej, wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją.

Nasza bogata oferta peruk naturalnych, syntetycznych i pół-syntetycznych, pozwala na szeroki wybór odpowiedniego systemu włosów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie przygotować idealnie dobrane systemy włosów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci!

Warto podkreślić, że w naszych salonach możliwa jest realizacja wniosku o refundację peruki z NFZ. Jeżeli zmagasz się z problemem z włosami, to nasze usługi skierowane są właśnie do Ciebie!

Specjalne promocje dla naszych klientów!

Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz social mediów, ponieważ możesz dowiedzieć się stamtąd o wprowadzanych udogodnieniach, specyfice naszej działalności oraz najnowszych promocjach skierowanych do naszych klientów. Oszczędzaj z nami pieniądze i czas, a także ciesz się z najwyższej jakości systemów włosów o najwyższej jakości!

Duża dostępność naszych salonów

Ekspansja naszej firmy nie zwalnia i w tym momencie posiadamy aż 11 profesjonalnych salonów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce zamawiać nasze produkty poprzez internet. Punkty konsultacji oraz sklepy znajdują się w najważniejszych polskich miastach, takich jak Kraków, Poznań, Warszawa, Bydgoszcz czy Wrocław.

Gwarancja niskiej ceny
Nasze produkty wyróżniają się na tyle konkurencji bardzo wysoką jakością oraz niezwykle atrakcyjną ceną. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest najbardziej korzystna, dlatego zapewniamy gwarancję, że nigdzie nie znajdziesz tak wysokiej jakości peruk w tak niskiej cenie. Warto podkreślić, że ceny naszych systemów włosów zaczynają się już od 1500 złotych – wybierz profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

Decydując się na nasze usługi zyskujesz:

• bardzo dyskretną przesyłkę,
• profesjonalne wparcie podczas całego procesu sprzedażowego,
• fachowe doradztwo,
• możliwość pełnej personalizacji wybranego produktu,
• długi okres gwarancyjny,
• możliwość naprawy posiadanego systemu, który zakupiony był nawet u konkurencji,
• możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty,
• możliwość realizowania wniosków refundacji z NFZ.

Modelka

Przejdź do sklepu i Sprawdź naszą ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami!