Modelka

Klinika SecondHair System


Jeżeli martwi Cię nadmierne wypadanie włosów lub cierpisz z powodu ich utraty, to możemy Ci skutecznie pomóc!


SecondHair System, czyli piękne nowe włosy bez skalpela

Przeszczep włosów jest zabiegiem bardzo inwazyjnym, dlatego też wychodzimy naszym klientom na przeciw z innowacyjną metodą SecondHair System. Metoda ta polega na uzupełnianiu przerzedzonych włosów w sposób nie tylko bezpieczny, ale także całkowicie bezbolesny. Warto podkreślić, że metoda ta stosowana jest na całym świecie, zaś dzięki nam dostępna jest także dla klientów z Polski.

SecondHair system to innowacyjna metoda, która bazuje na technologicznych i naukowych osiągnięciach opracowanych przez specjalistów z Japonii, Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Metoda ta pozwala cieszyć się pięknymi włosami bez konieczności odbywania bolesnego zabiegu przeszczepu włosów. Co więcej, ta innowacyjna metoda jest całkowicie bezpieczna i nie wywołuje żadnych alergii czy podrażnień skóry.

Kto może skorzystać z omawianej metody?

SecondHair System dedykowany jest wszystkim osobom, które nie czują się w pełni komfortowo z kondycją i stanem swoich włosów. Z metody tej skorzystać może każdy, kto zauważa u siebie problemy z nadmiernym wypadaniem włosów na skutek łysienia, przebytych chorób i terapii (w tym chemioterapii), czy predyspozycji genetycznych.

Metoda SecondHair System swoją stale rosnącą popularność zawdzięcza przede wszystkim całkowitemu brakowi jakichkolwiek skutków ubocznych. Warto podkreślić, że w parze z bezpieczeństwem idzie także zapierający dech w piersiach efekt. Dzięki temu uzupełnienie jest nie do odróżnienia od prawdziwych włosów. Co więcej, metoda SecondHair System wyróżnia się także bardzo atrakcyjną ceną, dzięki czemu oferta jest po prostu idealna!

Modelka

Przejdź do sklepu i Sprawdź naszą ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami!