Modelka

Peruki naturalne


Peruki Naturalne Zmień swój wygląd dzięki pięknym perukom z włosa naturalnego! Jeżeli pragniesz odzyskać piękne i zdrowe włosy, które dodają Ci pewności siebie, a także podkreślają Twoją urodę, to najlepszym wyborem będzie peruka z włosa naturalnego. Mimo iż peruki z włosa syntetycznego cieszą się opinią bardzo trwałych, tak pod względem estetycznym nie mają porównania z tymi zrobionymi z włosa naturalnego. Piękne, lśniące włosy, które do złudzenia przypominają naturalne, to efekt, który można osiągnąć z perukami z włosa naturalnego. Co więcej, szeroki asortyment produktów pielęgnacyjnych pozwala zachować oszałamiający wygląd naturalnej peruki na długi czas.

Peruki z włosa naturalnego FOLLEA

W naszej ofercie znajdują się także najwyższej jakości peruki z włosa naturalnego FOLLEA. Peruki te znane są na świecie za sprawą doskonałej jakości wykonania, najlepszych komponentów oraz wysokiej klasy włosów naturalnych. Przy produkcji peruk FOLLEA wykorzystywane są jedynie naturalne włosy europejskie, dzięki czemu peruki charakteryzują się bardzo zdrowym wyglądem, zaś włosy układają się w naturalny sposób. Peruki FOLLEA doskonale sprawdzają się przy utracie włosów z wielu różnych powodów, takich jak inwazyjny zabieg chemioterapii, postępujące łysienie, uwarunkowania genetyczne lub wpływ czynników zewnętrznych na utratę naturalnych włosów.

Queen of Nature

Naturalne peruki z kolekcji Queen of Nature wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz pięknym naturalnym słowiańskim włosem. Z perukami Queen of Nature można zachwycić bliskich i rodzinę nowym wyglądem, a także przyciągać wzrok przechodniów pięknymi naturalnymi włosami w barwach jesiennych liści, brązów, czy pszenicy. Kolekcja Queen of Nature skierowana jest do klientek oraz klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz światowej klasy komponenty. Warto podkreślić, że naturalne włosy słowiańskie, które użyte są do produkcji peruk z linii Queen of Nature wyróżniają się brakiem substancji chemicznych szkodliwych dla włosów oraz skóry. Co więcej, wszystkie peruki Queen of Nature mogą być poddane pełnej personalizacji, dzięki czemu strzyżenie lub farbowanie dostosowane jest do konkretnej klientki lub klienta.

Peruki naturalne - doskonały wybór!

Zdarza się, że człowiek potrzebuje peruki. Wówczas musi on zadecydować, czy będzie ona wykonana z syntetycznego, czy raczej naturalnego włosia. Ona warianty mają swoje wady i zalety. Peruki syntetyczne są zdecydowanie tańsze. Nigdy jednak nie dorównają estetyką perukom naturalnym. To idealny wybór dla osób, które chcą odzyskać piękne, błyszcząca, a także zdrowe włosy. Zwłaszcza że naturalne peruki poddawać można zabiegom pielęgnacyjnym. Ile kosztuje peruka z prawdziwych włosów i dlaczego warto zakupić ją w naszym sklepie Rokoko?

Szeroki wybór naturalnych peruk

Nasz sklep oferuje najróżniejsze peruki z włosów naturalnych krótkie. Cechują się one wysoką jakością i nienaganną estetyką.

Peruki z włosa naturalnego FOLLEA

W asortymencie znajdują się peruki naturalne FOLLEA, które słyną na świecie ze świetnej jakości wykonania oraz najlepszych komponentów. W trakcie ich produkcji wykorzystuje się jedynie naturalne włosy europejskie, które cechują się zdrowym wyglądem i układają się w naturalny sposób. 

Peruki z włosia naturalnego QUEEN OF NATURE

Peruki naturalne Queen of Nature to doskonała propozycja. Wyróżniają się one idealną jakością wykonania oraz pięknym naturalnym słowiańskim włosiem. Wzrok innych osób przykuwa przede wszystkim ich kolorystyka w barwach jesiennych liści czy pszenicy. Włosie wykorzystane do produkcji peruk nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu mogą korzystać z nich alergicy. Naturalne peruki Queen of Nature poddać można pełnej personalizacji tj. strzyc oraz fabrować.

Kto powinien wybrać naturalne peruki?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie sięgają po peruki. Bywa ona potrzebna do spektakli teatralnych bądź pomaga w chwilowym zmianie image'u. W takich przypadkach częściej wybierane są peruki syntetyczne. Z kolei naturalnie wyglądające peruki to najlepsza propozycja dla kobiet, które chcą z nich korzystać codziennie. Są one czasem do tego zmuszone w wyniku inwazyjnych zabiegów jak chemioterapia, postępującego łysienia, uwarunkowań genetycznych czy czynników zewnętrznych, które spowodowały utratę włosów.

Peruki naturalne dają maksymalny komfort. Nie sposób ich odróżnić od prawdziwych włosów. Sprawiają, że znowu można poczuć się atrakcyjnie. Samo włosie można poddawać rozmaitym zabiegom pielęgnacyjnym. Właścicielka peruki może więc tworzyć różne fryzury, ścinać, a nawet farbować włosie. Sprawia to, że peruki z włosów naturalnych krótkie są chętnie wybierane. 

Ile kosztuje naturalna peruka?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje peruka z naturalnych włosów. Ciężko jest na to pytanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Z pewnością są one dużo droższe niż peruki syntetyczne. Wraz z wyższą ceną idzie jednak wyższa jakość. Peruka syntetyczna cechuje się żywotnością roku, podczas gdy naturalnie wyglądające peruki służą nawet do 4 lat. Są więc zdecydowanie trwalsze, a przede wszystkim ładniejsze. 

Próbując powiedzieć ile kosztuje peruka z naturalnych włosów, należy podać przedział od 1000 do nawet 10000zł. Skąd tak duża rozbieżność? Wiele zależy od gęstości włosa. Ważne jest także to, czy peruka została przygotowana na indywidualne zamówienie. Jak widać, peruki naturalne to spory wydatek. Jest to zarazem dobra inwestycja, gdyż cechują się one niesamowitą trwałością oraz wysoką estetyką. Warto pamiętać, że osoby chore na nowotwory mogą się ubiegać o dofinansowanie z NFZ.

Naturalne peruki dla każdego

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można rozmaite naturalnie wyglądające peruki. Dostępne są one w różnych kolorach i cięciach. Są także komfortowe do noszenia, świetnie przylegają do głowy oraz imitują jej skórę. Nic dziwnego, że peruki z włosów naturalnych krótkie są tak chętnie wybierane. Oferujemy produkt wysokiej jakości, który spełni wszelkie oczekiwania - zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności. W razie jakichkolwiek wątpliwości w doborze peruki pomoże nasz specjalista. Peruki naturalne krótkie włosy z powodzeniem zastąpią włosy i pozwolą cieszyć się piękną fryzurą. 

Modelka

Przejdź do sklepu i Sprawdź naszą ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami!