Modelka

Peruki naturalne


Peruki Naturalne Zmień swój wygląd dzięki pięknym perukom z włosa naturalnego! Jeżeli pragniesz odzyskać piękne i zdrowe włosy, które dodają Ci pewności siebie, a także podkreślają Twoją urodę, to najlepszym wyborem będzie peruka z włosa naturalnego. Mimo iż peruki z włosa syntetycznego cieszą się opinią bardzo trwałych, tak pod względem estetycznym nie mają porównania z tymi zrobionymi z włosa naturalnego. Piękne, lśniące włosy, które do złudzenia przypominają naturalne, to efekt, który można osiągnąć z perukami z włosa naturalnego. Co więcej, szeroki asortyment produktów pielęgnacyjnych pozwala zachować oszałamiający wygląd naturalnej peruki na długi czas.

Peruki z włosa naturalnego FOLLEA

W naszej ofercie znajdują się także najwyższej jakości peruki z włosa naturalnego FOLLEA. Peruki te znane są na świecie za sprawą doskonałej jakości wykonania, najlepszych komponentów oraz wysokiej klasy włosów naturalnych. Przy produkcji peruk FOLLEA wykorzystywane są jedynie naturalne włosy europejskie, dzięki czemu peruki charakteryzują się bardzo zdrowym wyglądem, zaś włosy układają się w naturalny sposób. Peruki FOLLEA doskonale sprawdzają się przy utracie włosów z wielu różnych powodów, takich jak inwazyjny zabieg chemioterapii, postępujące łysienie, uwarunkowania genetyczne lub wpływ czynników zewnętrznych na utratę naturalnych włosów.

Queen of Nature

Naturalne peruki z kolekcji Queen of Nature wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz pięknym naturalnym słowiańskim włosem. Z perukami Queen of Nature można zachwycić bliskich i rodzinę nowym wyglądem, a także przyciągać wzrok przechodniów pięknymi naturalnymi włosami w barwach jesiennych liści, brązów, czy pszenicy. Kolekcja Queen of Nature skierowana jest do klientek oraz klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość oraz światowej klasy komponenty. Warto podkreślić, że naturalne włosy słowiańskie, które użyte są do produkcji peruk z linii Queen of Nature wyróżniają się brakiem substancji chemicznych szkodliwych dla włosów oraz skóry. Co więcej, wszystkie peruki Queen of Nature mogą być poddane pełnej personalizacji, dzięki czemu strzyżenie lub farbowanie dostosowane jest do konkretnej klientki lub klienta.

Modelka

Przejdź do sklepu i Sprawdź naszą ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami!