Modelka

Peruki naturalne, czyli szybki powrót do piękna


Utrata włosów to dla wielu kobiet prawdziwy cios, który szczególnie dotyka ich psychiki. Dzieje się tak, ponieważ włosy są niezwykle istotną częścią kobiecości i to one w dużej mierze definiują urodę, seksapil i urok każdej kobiety. Dlatego też peruki naturalne są tak dobrym sposobem na pożegnanie się z kompleksami, które dotykają każdą kobietę, która doświadcza problemów trychologicznych. Dlaczego peruki naturalne są tak wyjątkowe? Naturalne piękno – sekret peruk naturalnych

Głównym i najważniejszym elementem, który sprawia, że peruki naturalne potrafią robić tak duże wrażenie jest oczywiście naturalny włos, z którego są one wykonane. Co więcej, włosy do peruki naturalnej pozyskiwane są z zachowaniem wyjątkowo restrykcyjnych wytycznych, ponieważ takie włosy nie mogą być poddane żadnym zabiegom takim jak farbowanie czy ondulacja – włos musi być całkowicie naturalny.

Stąd wynika w dużej mierze cena peruk naturalnych, ponieważ są one znacznie droższe, niż ich syntetyczne odpowiedniki. Warto jednak dodać, że naturalny wygląd oraz możliwości personalizacji sprawiają, że peruki naturalne są dziś szczególnie popularne. Co więcej, peruki naturalne są częściowo refundowane przez NFZ, dzięki czemu koszt tej wyjątkowej peruki jest znacznie mniejszy.

Personalizacja peruki naturalnej, czyi sposób na wymarzoną fryzurę


Warto podkreślić, że peruki naturalne mogą być poddane pełnej personalizacji, dzięki czemu to klientka dostosowuje perukę do własnych preferencji. Co więcej, peruki naturalne mogą być zarówno ścinane, jak i farbowane, co przekłada się na niezwykle szerokie możliwości personalizacji. Peruka naturalna może zostać uformowana w taki sposób, że będzie to wymarzona fryzura danej kobiety. To właśnie dlatego peruki naturalne są obecnie tak bardzo popularne.

Modelka

Przejdź do sklepu i Sprawdź naszą ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami!