Modelka

Peruki sklep kraków


Gdzie kupić perukę w Krakowie?

Wybór peruki to ważna życiowa decyzja, bowiem zastępcze włosy staną się integralną częścią wizerunku i będą wpływać na samopoczucie i samoocenę osoby noszącej perukę. Osoby, które miały okazję zagłębić się w temat zakupu peruki, wiedzą doskonale, że jest to złożone zagadnienie, a na etapie podejmowania decyzji trzeba uwzględnić wiele czynników. Nowe pukle powinny pasować do typu urody, karnacji, rysów twarzy, koloru oczu swojego właściciela, a także charakteru, temperamentu i pozycji społecznej osoby noszącej perukę. Klienci salonów perukarskich mogą wybierać wśród wielu modeli peruk, różniących się od siebie materiałem, z którego zostały wykonane pasma, długością, kolorem i skrętem włosów, a także bazą peruki, czyli częścią przylegającą do skóry głowy oraz sposobem mocowania. Innymi słowy, wybór peruki to spore wyzwanie, szczególnie dla ludzi, którzy stają przed nim po raz pierwszy. Dlatego też rekomendowanym rozwiązaniem jest zakup peruki w sklepie stacjonarnym, najlepiej takim, w którym szeroki wybór idzie w parze z możliwością skonsultowania swoich preferencji z doświadczonym doradcą. Właśnie takim miejscem jest Rokoko sklep peruki w Krakowie przy ul. Szlak 24.

Sklep peruki Kraków wchodzi w skład sieci sklepów Rokoko mieszczących się w największych miastach w Polsce. Pokaźne, ponad dwudziestoletnie doświadczenie, pozwoliło nam stworzyć ofertę kompleksowo odpowiadającą na potrzeby ludzi doświadczających problemów z wypadającymi włosami. Posiadamy peruki renomowanych producentów i szeroką gamę produktów trychologicznych, skutecznie maskujących ubytki na głowie. Oprócz peruk naturalnych i peruk syntetycznych, które są fundamentem naszej oferty, w asortymencie mamy też tupety, turbany, treski, dopinki, peruki systemowe, peruki medyczne i peruki okazjonalne. Realizujemy dofinansowania na peruki wydawane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jednym słowem mamy wszystko, czego może zapragnąć człowiek chcący zamaskować symptomy łysienia. Wysokie zakola, gniazdko na czubku głowy, przerzedzenia, a może nieregularne, łyse plamy na głowie? Niezależnie od tego, jakie są Twoje objawy, masz pewność, że w sklepie Rokoko w Krakowie znajdziesz rozwiązanie swoich problemów.

Łysienie może mieć wiele twarzy

Wypadające włosy to powszechny kłopot, zjawisko dotykające tysięcy osób. Niestety, temat ten jest dość krępujący, a przez to rzadko poruszany w dyskusjach publicznych, nawet w gronie zaufanych znajomych. Częściej bywa powodem do kpin i żartów niż konkretnej dyskusji i refleksją nad przyczynami tego zagadnienia. A przyczyny łysienia mogą być bardzo różnorodne: używki, stres, predyspozycje genetyczne, kwestie hormonalne, zła pielęgnacja skóry głowy, kiepska i monotonna dieta, choroby współtowarzyszące, intensywna farmakoterapia, urazy skóry głowy itd. Wszystko to przekłada się na różnorodne objawy i zmienną skalę problemu.

Wiele osób, które mierzą się z tym kłopotem, traci motywację do walki przez nieskuteczność różnych form terapii. Faktycznie, wiele metod (suplementacja, zabiegi trychologiczne, dermoskometyki, leki) nie daje gwarancji powodzenia, a na rezultaty przychodzi czekać długie miesiące. Co bardziej zdeterminowani mogą zdecydować się na przeszczep włosów – inwazyjny i kosztowny zabieg medyczny. Nawet jego przeprowadzenie nie daje gwarancji odzyskania pięknej fryzury, a przy okazji wiąże się z długą listą wykluczeń z powodu licznych przeciwwskazań. Co innego peruki! Te są dostępne dla osób w różnym wieku i niezależnie od ich stanu zdrowia. W każdej sytuacji skutecznie maskują wszystkie niedociągnięcia na całej powierzchni głowy. Nic dziwnego, że wiele osób, mimo rozwoju produktów technologicznych, decyduje się właśnie na peruki. W tym miejscu warto dodać, że współczesne peruki znacznie różnią się od modeli, które były w obiegu w poprzednich dekadach. Nowoczesne peruki są lekkie, trwałe, do złudzenia przypominają oryginalne pukle, a przy tym pozwalają oddychać skórze głowy.

Sklep z perukami w Krakowie zaprasza

Dla specjalistów zatrudnianych przez markę Rokoko walka z łysieniem nie ma żadnych tajemnic. Doskonale znamy się na swoim fachu. Potwierdzają to nasi klienci, dla których marka Rokoko jest synonimem zaufania i dyskrecji. Oferujemy jakościowe peruki naturalne (wykonane z włosów azjatyckich, indyjskich, europejskich i słowiańskich) oraz peruki syntetyczne (zrobione z pasm wykonanych z tworzyw sztucznych). Wizyta w sklepie perukarskim w stolicy Małopolski pozwoli lepiej zrozumieć, czym różnią się od siebie te dwa rodzaje peruk. Wybór pomiędzy peruką naturalną a peruką syntetyczną to jedna z podstawowych kwestii podczas zakupów. Każda z nich ma nieco inne cechy fizyczne i wymagania jeśli chodzi o pielęgnację przedmiotu. Oba produkty różnią się także pod względem ceny – wyroby naturalne mogą być nawet kilka razy droższe od peruk syntetycznych. O wszystkich różnicach i podobieństwach możesz przekonać się osobiście, odwiedzając markowy sklep z perukami w Krakowie.

Dość zwlekania! Sprawdź ofertę krakowskiego sklepu Rokoko i przekonaj się na własnej głowie, jak możesz prezentować się w nowej fryzurze. Odwiedź nas i daj sobie szansę na bujną, dobrze ułożoną fryzurę i pewność siebie przy każdym zerknięciu w lustro!

Modelka

Przejdź do sklepu i Sprawdź naszą ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami!